top of page

CONSULTATIVE SALES
How to lead a business meeting
29/10/2024  

​ČO SA NAUČÍTE

PRIEBEH TRÉNINGU: 

tréning prebieha vašimi vyjednávaniami so mnou. Vašimi konkrétnymi situáciami. Ja vyjednávam s vami ako protistrana, alebo ukazujem, čo by som na vašom mieste robil ja. Tieto vyjednávacie situácie si spoločne analyzujeme, poskytujeme naše názory a do toho postupne pridávaním komplexity vysvetľujem vyjednávacie princípy a techniky.

UPOZORNENIE č. 1:

vyjednávanie je môj milovaný svet, v ktorom si ma množstvo firiem najíma na konkrétne vyjednávacie situácie. Prirodzene sú to situácie, keď ide o strašne veľa, alebo sa niečo fakt posralo. Jednoducho náš tréning nebudú žiadne teoretické kecy, ale bude vyskladaný tým čím ako profesionálny vyjednávač žijem a sám používam. 

UPOZORNENIE č. 2:

účastníci mi často vravia, že tréningy vediem mimoriadne autenticky. Nebudem sa hrať na formálneho lektora. Budem veci vravieť tak, ako si naozaj myslím. Budem si robiť srandu a často srandu sám zo seba. Môj cieľ je, aby ste po dvoch dňoch tréningu boli v dobrom únavou a koncentráciou zničený. Aby ste nevládali, ale enormne sa vo vyjednávaní zlepšili. Ide mi o to aby som z vás dostal absolútne maximum.

 

UPOZORNENIE č. 3:

obsah - body nižšie budeme preberať, napriek tomu pre istotu upozorňujem. Ešte nikdy u žiadnej skupiny na firemných tréningoch som neviedol tréning rovnako. Vždy to prispôsobujem tomu, čo sa odohráva v skupine. Preto niektoré body môžeme preberať detailnejšie, niektoré menej, niektoré pridáme a podobne. Pre mňa je tréning niečo ako živý organizmus a ja som tu od toho, aby som ho na mieste pre vás upravoval podľa toho čo vás najďalej posunie ďalej.

OBSAH TRÉNINGU OKREM NAŠICH VYJEDNÁVANÍ

 • Zásadné princípy vyjednávania z ktorých sám vychádzam. Pre mňa je to niečo ako kostra, v ktorej sa hýbem a do ktorej zapájam vyjednávacie techniky.
   

 • Príprava na vyjednávanie a ako volím vyjednávaciu stratégiu. Príprava je z môjho pohľadu viac ako si bežne ľudia myslia. Nejde iba o kontext, informácie a podobne, ale hlavne aj to z čoho vyjednávanie vyskladám. Ako si stanoviť svoje kľúčové prvky ku ktorým sa môžem vracať. Táto časť má zásadný vplyv na finálny výsledok.
   

 • Ako konkrétne vytvoriť vhodné psychologické rozpoloženie u druhého tzv. kooperatívny mód a znížiť rezistenciu
   

 • Odhaľovanie nevypovedaného. Alebo ako rozrozprávať druhého a získavať cielené informácie bez toho, aby druhý cítil, že nám poskytuje zásadné informácie

 • Ako hovoriť to, čo má na druhého najväčší vplyv
   

 • Techniky vyjednávania cien, narábanie s kotvou, psychológia cien, hra s ústupkami ...
   

 • Ako ísť za svojimi cieľmi, aby sa zvýšila šanca, že druhý pôjde našim smerom. Taktiež naopak ako prejavovať nesúhlas na požiadavky z druhej strany
   

 • Kto vie čo ešte všetko iné v obsahu sa môže zjaviť
   

ORGANIZAČNÉ INFO

 • DÁTUM: 13. - 14. decembra 2023
   

 • LOKALITA: Bratislava, Kafé Lampy, Černyševského 3761,  VIP sála
   

 • POČET ÚČASTNÍKOV: max 6 ľudí
   

 • HARMONOGRAM: 8:30 - 16:30 obidva dni
   

 • CENA: 1950 € bez DPH na osobu; cena s DPH na 2340 €
   

 • CATERING: káva, nápoje, snacky, ovocie, pochutiny v cene
   

 • PARKOVANIE: blízko je zadarmo záchytné parkovisko, na ktorom sa do 8:30 že vraj vždy nájde dá v pohode zaparkovať

   

LET'S MEET

Just fill out this form, hit the link, and I'll contact you to schedule a time.

Thank you. I will contact you soon

Marketing consent for privacy policy

By signing up, you are providing your consent to processing your personal data for mutual communication and with the occasional sending of marketing information. Of course, you can withdraw your consent at any time. You can also unsubscribe with just one click from getting emails anytime. More: marketing consent for privacy policy

bottom of page